رنگ دکوراتیو پارسه - رنگ مولتی کالر
رنگ دکوراتیو - رنگ دکوراتیو راتا
رنگ ساختمان - رنگ ساختمانی

رنگ مولتی کالر پارسه رنگ دکوراتیو پارسه و رنگ ساختمانیو نقاشی ساختمان از صنایع رنگ و رزین پارسه بخواهید

رنگ مولتی کالر پارسه رنگ دکوراتیو و بهترین رنگ برای نقاشی ساختمان و رنگ جدید ساختمان رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک رنگی است دکوراتیو که تعداد زیادی از فلک ها و پرک ها با رنگ های گوناگون(مثلا فلک طلایی،نقره ای و...) در کنار هم در بستری از رنگ شناور هستند و با هم مخلوط نمیشوند. رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک ، رنگ مولتی کالر، رنگ دکوراتیو پارسه و رنگ دکوراتیو می پردازد. در پایین برخی از خدمات صنایع رنگ و رزین پارسه پرداخته شده است.

رنگ مولتی کالر پارسه

رنگ مولت کالر پارسه رنگ ساختمانی مولتی کالر رنگی است دکوراتیو که تعداد زیادی از فلک ها با رنگ های گوناگون(مثلا فلک آبی،سبز،صورتی و...) در کنار هم در بستری از رنگ شناور هستند و با هم مخلوط نمیشوند.که در یک بار اجرا ، جلوه هایی بی نظیر از یک ایده را شبیه سازی میکند. رنگ مولت کالر پارسه رنگ ساختمانی مولتی کالر رنگی است یک مرحله ای که فقط با پیستوله اجرا می شود و نیاز به تکرار چند لایه رنگ ندارد. (one coat)

رنگ دکوراتیو

رنگ دکوراتیو پارسه پدیده ای جدید در عرصه رنگ های دکوراتیو ساختمانی است. رنگ دکوراتیو ساختمان رنگ دکوراتیو راتا بوسیله خمیر رنگ آب پایه پارسه به فام های گوناگون تبدیل میشود. مواد ویژه ای در رنگ راتا استفاده شده است که، توانایی اجرای آنرا در ضخامت های زیاد امکانپذیر کرده بدون اینکه پوسته گشته و ترک خوردگی داشته باشد و در عین حال نور را هم از خود عبور میدهد.

رنگ ساختمان

رنگ ساختمانی جدید رنگ ساختمانی مولتی کالر متالیک نقاشی ساختمان رنگ نیمه مات آپادانا محصولی از صنایع رنگ و رزین پارسه است و در سطوح داخلی ساختمان مصرف می شود و بر پایه رزین های آکریلیک استایرن می باشند. جهت آماده سازی سطوح، برای اجرای لایه های بعدی مانند رنگ های مولتی کالر، رنگ های روغنی، رنگ های آکریلیکی براق، نیمه براق، مات و... استفاده می شود. رنگ ساختمان جدید سایه روشن ، رنگی است غلیظ و آب پایه ، آماده مصرف که پس از اجرا جلوه های جذاب و بافت دار سایه روشن صدفی را خلق میکند.و برای سطوح داخلی ساختمان ها کاربرد دارد.

تولید چسب مایع اداری

دانستنی هایی از پارسه

تولید چسب مایع اداری:

معرفی:

چسب مایع اداری ،مایعی غلیظ و شفاف است که فاقد  هرگونه حلال می باشد و جهت چسباندن کاغذ و مقوا و فوم و یونولیت (پلاستو فوم) و چوب استفاده میشود

و در ماکت سازی و کارهای هنری و دستی مصارف فراوان دارد.

مواد مصرفی در تولید چسب مایع:

الف : محلول چیترا                     100گرم

ب : آب جوشیده (سرد شده)         10گرم

ج : گلیسیرین                              10گرم

روش تولید : مواد الف و ب و ج را باهم مخلوط میکنیم و خوب هم بزنید ، پس از 12ساعت چسب شما آماده است.

توضیحات : محلول چیترا محصول پارسه است که بین دو لایه رنگی اجرا میگردد و باعث ایجاد نقش و نگار (ترک) در لایه نهائی میگردد و در رنگ فروشی ها به فروش میرسد.

گلیسیرین : یک نوع الکل است که در کلیه داروخانه ها و عطاری ها به فروش میرسد.

جهت دانستنی های بیشتر به سایت "رنگ پارسه" قسمت "تازه ها" مراجعه فرمائید.

در سلسله آموزش های بعدی<< در دسته نوشت افزار>> تولید های زیر را به شما آموزش خواهیم داد (که در کلیه آنها از محصولات پارسه استفاده شده است) :

تولید مداد شمعی - لاک غلط گیر - مغز مداد رنگی – آبرنگ – پاستیل – رنگ آکریلیکی در رنگ های مختلف – رنگ گواش و....